0 (322) 329 00 79 / +90 (543) 474 42 87

/ +90(531) 668 02 16

Serinevler Mah Manolya Cad No : 64 YÜREĞİR / ADANA

ÇELİK ÇATI KONSTRÜKSİYON

Çelik konstrüksiyon yapı taşıyıcı sistemler arasında büyük avantajlar sağlayan bir uygulamadır. Betonarme yapılarda, taşıyıcı kolanlar ciddi dezavantajlara sahiptirler. Bu tip durumlarda çelik konstrüksiyon tercih edilmesi daha doğrudur. İnşa edilecek yapının daha yüksek bir dirence kavuşturulmasını sağlar ve bu sebepten özellikle son dönemde oldukça çok tercih edilen bir yöntem halini almıştır.

Bu zamana kadar çok sayıda müşterimize profesyonel uygulamalar sunduk. Bu hizmetlerimiz kapsamında öncelikli hedefimiz sıfır hata ile kusursuza yakın bir çözüm üreterek müşterilerimizin dostluğunu kazanmak oldu. Bunu sağlayabilmek adına çelik konstrüksiyon alanında yıllar içerisinde kendi kalite yönergelerimizi oluşturarak, bu yönergeler doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Hizmet kalitemizi arttırabilmek adına, başka firmalar tarafından uygulanmış çelik konstrüksiyon projelerini dönem dönem incelemekte ve bu projelerde meydana gelmiş/gelebilecek hataların ve problemlerin analizini yapmaktayız. Bu tür hataların gerçekleştirdiğimiz projelerde meydana gelmemesi adına, incelemelerimizi kendi çalışma sistemimize entegre etmekteyiz. Meydana gelen hatalar genellikle maliyetleri düşürebilmek adına yeterli dirence sahip olmayan ham maddelerin kullanımı ile ortaya çıkmaktadır. Çelik konstrüksiyon projelerinde firma seçimi bu sebepten oldukça önemli bir faktördür. Sektörümüzde bazı firmalarda kar oranlarını yükseltebilmek adına bu tip hilelere başvurmakta ve can güvenliğini tehlikeye atmaktadırlar. Bu yüzden profesyonel bir ekip ile hizmet sunan kurumsal firmaları seçmenizi şiddet ile öneriyoruz.

İLETİŞİM Bilgileri

ADRES:
Serinevler Mah Manolya Cad No : 64 YÜREĞİR / ADANA

BAĞLANTILAR
Email:[email protected]

Tel:0 (322) 329 00 79 / +90 (543) 474 42 87 / +90(531) 668 02 16


TÜM HAKLARA SAHİPTİR