Otomatik Bariyer Sistemleri

adana-kepenk-kollu-bariyerler

Otomatik Bariyer Sistemleri, günümüzde en çok ilgi gören ve otopark alanında muhteşem bir güvenlik önlemi yaratan ürün tipidir. Bu nedenden dolayı da hızla gelişen büyük şehirlerde, araç sayısının çoğalmasıyla birlikte otopark alanlarında da yetersiz bir güvenlik önlemi durumu söz konusu! Bu nedenden dolayı da bariyer sistemleri hem araçları tarayarak güvenlik önlemi yaratıyor, hem de ticari yönden araçların gelmesiyle birlikte saat sınırlamaları günümüze sunuluyor.

adana-kepenk-kollu bariyer
Otomatik Bariyer Sistemleri

Birçok otopark alanına yapılan güzergah üzerinde ki değişim durumları, sizlerin araç giriş ve çıkışların kontrol altında tutulabilmesiyle beraber Otomatik sistemlerini de aktif bir hale dönüştürmektedir. Abone ve üye harici araçların otopark kullanımlarını engellemek veya konuk olarak aldığınız araçların ne kadar saat bölgede durduklarını hesaplamak adına Otomatik Bariyer Sistemleri çok kullanışlı bir üründür. Ayrıca direkt olarak bu sistem üzerine bağlanan ek cihaz ile beraber kartlı, şifreli veya parmak izli geçiş durumları da söz konusu olabilir. Birçok firma, var olan çalışanlarına ve personellerine araçlarını park etmeleri ve güvenli bir şekilde tutabilmeleri hususunda otopark alanı oluşturmakta ve Otomatik Bariyer Sistemleriyle birlikte de desteklemektedir. Parmak izi, kart okuyucu ve OGS sistemleriyle beraber, bariyerler entegre edilir ve geçiş kontrolleri sağlanır. Bu şekilde ise otoparkta yer alan araç sayısı kontrolleri de en azami şekilde günümüze sunulur.

kollu-bariyer-fiyati-adanakepenk
Otomatik Bariyer Sistemlerimizin en doğru yazılımlarla desteklenmesi durumu söz konusu olduğundan dolayı, araçla bariyere çarpma durumlarının engellemesi de düşünülmüştür. Bariyer kolu beyaz renkle desteklenmiş olup, üzerinde reflektörler barındırmaktadır. Reflektörün yeterli olmadığı durumlarda ise Otomatik Bariyer Sistemlerine flaşör takılabilmektedir. Bu kapsamda ise bariyer kolunun hareket süreci boyunca yanarak kullanıcılara uyarı durumları söz konusu olabilir. Yaşanabilecek herhangi bir elektrik kesintisi durumunda ise bariyerini çerisinde yer alan güç kaynağı ile desteklemeler yapılır, araçların bölgede mahsur kalması olasılığı engellenir. Bariyeri manuel olarak açık ve kapalı durumlarına almanızı sağlayan basit bir anahtar mekanizması da sistem içerisinde bulunmaktadır.

ÖZELLİKLER


MenşeiItalya
Kapasite6 m kol uzunluğu
Motor Gücü250 NM
Çalışma Gerilimi50Hz, 230V
Açılma Hızı8 sn.
Termal Koruma44 IP
MotorMosel, Elero, Somfy kullanılmaktadır .
Çalışma Sıcaklığı-20 °C – +50 °C
Ağırlık
54kg
Ölçüler350×220 mm x 1000 mm
Çalışma Sıklığı%100 süreklilik